Konsultacja Projektowa – dla kogo i ile kosztuje?

12/11/2021 | 0 komentarzy

Konsultacja Projektowa

Konsultacje z architektem wnętrz to idealne rozwiązanie dla osób, którym nie jest potrzebny pełen projekt. Dedykowane są  przede wszystkim dla osób, które oczekują jedynie pomocy w dobraniu kilku elementów, ale też konsultacji swoich pomysłów lub porady projektowej. W ramach tej usługi możemy pomóc Ci przeanalizować obecny układ funkcjonalny, lub udzielić Ci porady dotyczącej Twojego pomysłu na układ, lub aranżację wnętrza.  Możemy też, pomóc Ci dobrać wyposażenie w ramach takiej konsultacji lub podpowiedzieć jakie dodatki fajnie pasowałyby do danego pomieszczenia.

Czytaj dalej by dowiedzieć się, jak przebiegają konsultacje z projektantem wnętrz.

konsultacja z architektem wnętrz

foto www.pexels.com

Jak przeprowadzana jest konsultacja wnętrzarska?

Konsultacje przeprowadzamy w dwóch trybach. Mianowicie stacjonarnie w naszej pracowni, lub online poprzez Skype. W przypadku konsultacji wnętrz online udostępniamy ekran, na którym wyświetlamy i omawiamy, przesłane przez Ciebie inspiracje, rzut z układem, lub inne materiały.

Na konsultacje, należy umówić się poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. Poniżej, szczegóły techniczne:

  • Konsultacja umawiana jest mailowo lub telefonicznie, a rezerwacja konsultacji odbywa się po przedpłacie na konto bankowe, wskazane drogą mailową.
  • Po umówieniu konsultacji prosimy inwestora o przesłanie nam drogą mailową materiałów, jakie chciałby omówić w trakcie konsultacji. Mogą to być rzuty architektoniczne/deweloperskie, zdjęcia obecnych wnętrz, wybrane przez siebie meble, inspiracje, pytania, które chciałby omówić.
  • Konsultacja trwa 60 minut, ale nie oznacza to, że sama usługa zajmuje tyle czasu. Przed samym spotkaniem, przygotowujemy się do niego, analizujemy materiały otrzymane przez inwestora i opracowujemy odpowiedzi do omawianych tematów. Przygotowanie się do konsultacji zajmuje od 1do 2 h. Łącznie więc poświęcamy na usługę ok. 3 h.
  • W przypadku jeśli, konsultacja będzie prowadzona w trybie online, prosimy o sprawdzenie przed spotkaniem kamery, mikrofonu i łącza internetowego. A także przetestowania platformy skype, jeśli do tej pory nie było okazji z niej korzystać.
  • Na koniec, przesyłamy PDF z zapisem z naszej rozmowy, wraz z wszystkimi przekazanymi w trakcie uwagami, namiarami na sugerowane produkty czy szkicami do układów.

projekt sypialni z toaletka 20200620 1181348366

foto Kamila Markiewicz-Lubańska , projekt Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz 

Jaka jest cena konsultacji wnętrzarskiej?

Koszt konsultacji i przygotowania się do niej  to 850 zł. Jeśli chcesz, aby konsultacja trwała godzinę dłużej, to należy doliczyć do kosztu konsultacji 250 zł. Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce KONSULTACJA WNĘTRZARSKA

Zapraszamy do rezerwacji konsultacji, poprzez formularz na naszej stronie, który znajdziesz TUTAJ.

Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz

Może spodoba Ci się także wpis …

Trendy wnętrzarskie 2023 – Inspiracje od Architekta Wnętrz

Trendy wnętrzarskie 2023 – Inspiracje od Architekta Wnętrz

Trendy wnętrzarskie 2023 - Inspiracje od Architekta Wnętrz Pierwsza połowa roku już za nami i uważam to za idealny moment aby podsumować najgorętsze trendy wnętrzarskie zaobserwowane w 2023. Jeśli jesteś ciekawy/a, co jest modne we wnętrzach w tym roku i jakie motywy...

4 Design Days 2023 – prelekcja

4 Design Days 2023 – prelekcja

4 Design Days 2023 - prelekcja. Za nami kolejna edycja 4 Design Days. To już 7 edycja tego wydarzenia organizowana w Katowicach. Przyciąga ono projektantów i architektów wnętrz z całego kraju. Nie tylko z uwagi na stoiska targowe dedykowane wyposażeniu wnętrz....

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klaudia Tworo

Od 15 lat zgłębiam tematy związane z wnętrzami a od 9 lat prowadzę własne biuro projektowe. Na łamach bloga poruszam tematy, które najczęściej nurtują moich klientów. Zapraszam Cię do lektury, ale także do śledzenia moich social mediów, na których na bieżąco dzielę się aktualnymi projektami i ciekawostkami z życia pracowni. 

Chcesz być informowany o nowych wpisach?

Zapisz się do newslettera i nie przegap ciekawych informacji i cennej wnętrzarskiej wiedzy 🙂 Odbierz też prezent w postaci E-booka „Od czego zacząć urządzanie mieszkania?”.