O pracowni

Architekt Wnętrz Klaudia Tworo to doświadczona projektantka, nagradzana w konkursach wnętrzarskich i wyróżniana publikacjami w prasie wnętrzarskiej. 

Pracownia powstała w 2013 roku, a pod nazwą Klaudia Tworo Architektura Wnętrz działa od 2021 roku. Studio projektowe założyła z zamiłowania do pięknych przestrzeni, ale także z głębokiego przekonania, że dobrze zaprojektowane wnętrza podnoszą jakość i komfort życia ich użytkowników.

W pracowni kładziony jest duży nacisk na jakość. Dotyczy to zarówno materiałów i produktów, jakie wybieramy do projektu, jak i samej usługi projektowej. Kluczowe jest dla nas zadowolenie KlientaProjektujemy wnętrza ponadczasowe, głównie nowoczesne, ciepłe, w duchu współczesnej elegancji. Wnętrza, które oddajemy w ręce Inwestorów, są nie tylko piękne i gustowne, ale także wyjątkowe, pełne nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.  Pilnujemy, by projekt odzwierciedlał indywidualny styl i osobowość naszych Klientów. Dbamy o każdy detal, by projekt był dopracowany. Dużą wagę, przykładamy do projektowania oświetlenia, co ma ogromny wpływ na finalny odbiór wnętrza. 

Dokładnie wiemy, jak trudny, czasochłonny, skomplikowany, a czasem nawet przytłaczający bywa proces planowania prac remontowych i realizacja projektu. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz sprawiło, że wypracowaliśmy zoptymalizowany proces projektowy, który zapewnia inwestorom zadowolenie z finalnego projektu i szereg innych korzyści.

Skontaktuj się z nami by uzyskać wycenę prac projektowych oraz umówić się na pierwsze spotkanie.

” MODA przemija styl pozostaje  „

– COCO CHANEL –

Co zyskasz współpracując z nami?

Dokładnie wiemy, jak trudny, czasochłonny, skomplikowany, a czasem nawet przytłaczający bywa proces planowania prac remontowych i realizacja projektu. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz sprawiło, że wypracowaliśmy zoptymalizowany proces projektowy, który zapewnia inwestorom satysfakcję i zadowolenie z finalnego projektu, ale także:

Oszczędność Czasu

Gromadzimy w pracowni jak największą ilość próbek i materiałów wybranych do projektu, abyś nie musiał odwiedzać dziesiątek sklepów.

Elastyczność godzinową w komunikacji

Nasz manager internetowy, pozwala na pozostawianie nam wiadomości 24 h na dobę.

Porządek w komunikacji

Wszystkie pliki projektu i nasza komunikacja archiwizowane są w posegregowanych zakładkach w internetowym managerze projektu.

Bezpieczeństwo

Dysponujemy bazą sprawdzonych wykonawców, których polecamy w ramach współpracy.

Oszczędność pieniędzy

Kontrolujemy budżet, cały czas pracując z kosztorysem, do którego masz wgląd już na początkowym etapie projektu.

Wizję przestrzenną

Każdy projekt, prezentujemy finalnie w formie panoramy 360 stopni, co w znacznym stopniu ułatwia wyobrażenie sobie finalnego efektu we wnętrzu.

Ponadczasowość

Projekty wnętrz przygotowujemy w oparciu o bazę naturalnych motywów i materiałów, abyś mógł w przyszłości w łatwy sposób dokonywać we wnętrzu zmian stylistycznych.

Łatwość realizacji

Otrzymujesz  gotowe zestawienia produktów, wymagające jedynie opłacenia faktur i dokonania zamówień.

Sprawną komunikację z wykonawcą

Zaawansowane rysunki wykonawcze, eliminują pytania ze strony wykonawców. Ewentualne wątpliwości mogą natomiast konsultować bezpośrednio z nami, nie obarczając pytaniami Ciebie.