Top View Apartments
  • Projekt Wnętrz: Klaudia Tworo

Ten wyjątkowy projekt mieszkania, stworzony został przez doświadczonego projektanta wnętrz. Mieszkanie jest połączeniem dwóch oddzielnych lokali mieszkalnych. Przekształcone je w jedną ,przestronną i funkcjonalną przestrzeń. Aranżacja wnętrz obejmuje: mały przedsionek, obszerny hol z dużą szafą, ale także okrągłym lustrem. Nie brakuje tu też WC, łazienki, garderoby, sypialni oraz dwóch pokojów dzieci. Serem mieszkania jest, otwarty aneks kuchenny połączony z przestronnym salonem. Wnętrza wyróżniają się eleganckimi odcieniami szarości, bielą i naturalnym dębem. Takie połączenie tworzy nowoczesną atmosferę.

Projektowanie wnętrz jest tu oparte o uwzględnienie funkcjonalnych elementów. Na przykład wyspa kuchenna, jest zintegrowana z słupem konstrukcyjnym. Ten natomiast pasuje do specjalnie zaprojektowanego regału. Dodatkowo, duży regał w holu pozwala na przechowywanie i wyeksponowanie imponującej kolekcji książek, spełniając marzenia miłośników literatury.

Łazienka, utrzymana w odcieniach szarości z płytkami drewnopodobnymi i terrazzo.

Ponadto wyposażona w wannę, prysznic, dwie umywalki oraz szafki na detergenty. Piękna półwolnostojąca wanna stanowi centralny element dekoracyjny.

Sypialnia rodziców oferuje wygodne łóżko z dużym, tapicerowanym zagłówkiem oraz pojemną szafę. Dodatkowo, znajduje się tam nastrojowe biurko z okrągłym obrazem z kompozycji mchów. Idealne do pracy lub relaksu.

Pokoje dzieci zachwycają w kolorach niebieskim i zielonym, tworząc przyjazne i inspirujące otoczenie, idealne dla najmłodszych członków rodziny.

To niezwykłe mieszkanie, stworzone dzięki projektowi wnętrz, zapewnia harmonię i estetykę, a przede wszystkim funkcjonalność. Jego unikalny design przyciąga uwagę i spełnia oczekiwania osób poszukujących profesjonalnej aranżacji wnętrz.

Jeśli spodobało Ci się to wnętrze, polecam obejrzenie realizacji mieszkania w podbnej stylistyce .