Projekt Domu Zero w najnowszej Villi

09/10/2015 | 0 komentarzy

Bardzo miło mi poinformować, że mój projekt Domu Zeroenergetyczneg, został opublikowany w najnowszym wydaniu magazynu Villa.  To dla mnie duże wyróżnienie. Dziękuję pięknie i pozdrawiam.

[zt_columns][zt_column xs=”6″ sm=”4″ md=”4″ lg=”3″]

dom zero villa m

[/zt_column][zt_column xs=”6″ sm=”4″ md=”4″ lg=”3″]

villa 01 m

[/zt_column][/zt_columns]

Klaudia Tworo

 

Może spodoba Ci się także wpis …

4 Design Days 2023 – prelekcja

4 Design Days 2023 – prelekcja

4 Design Days 2023 - prelekcja. Za nami kolejna edycja 4 Design Days. To już 7 edycja tego wydarzenia organizowana w Katowicach. Przyciąga ono projektantów i architektów wnętrz z całego kraju. Nie tylko z uwagi na stoiska targowe dedykowane wyposażeniu wnętrz....

Największe błędy w projektowaniu kuchni

Największe błędy w projektowaniu kuchni

Największe błędy w projektowaniu kuchni cz. I Projektowanie kuchni bez doświadczenia w aranżacji wnętrz może okazać się trudnym wyzwaniem, w którym łatwo popełnić błędy projektowe. Kuchnia to prawdziwe pole minowe, jeśli chodzi o...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klaudia Tworo

Od 15 lat zgłębiam tematy związane z wnętrzami a od 9 lat prowadzę własne biuro projektowe. Na łamach bloga poruszam tematy, które najczęściej nurtują moich klientów. Zapraszam Cię do lektury, ale także do śledzenia moich social mediów, na których na bieżąco dzielę się aktualnymi projektami i ciekawostkami z życia pracowni. 

Chcesz być informowany o nowych wpisach?

Zapisz się do newslettera i nie przegap ciekawych informacji i cennej wnętrzarskiej wiedzy 🙂 Odbierz też prezent w postaci E-booka „Od czego zacząć urządzanie mieszkania?”.