4 Design Days 2023 – prelekcja

05/02/2023 | 0 komentarzy

4 Design Days 2023 – prelekcja.

Za nami kolejna edycja 4 Design Days. To już 7 edycja tego wydarzenia organizowana w Katowicach. Przyciąga ono projektantów i architektów wnętrz z całego krajuNie tylko z uwagi na stoiska targowe dedykowane wyposażeniu wnętrz. Odbywają się tu bowiem ciekawe branżowe wykłady, prezentacje i dyskusje, prowadzone często przez cenionych i znanych specjalistów z branży.

Architekt Wnętrz Prelegentka

Architekt Wnętrz Klaudia Tworo przed sceną na 4 Design Days w Katowicach- foto Tomasz Harmala

Moja prelekcja na 4DD

W tym roku i ja miałam przyjemność znaleźć się w gronie prelegentów. Zostałam zaproszona do wzięcia udziału w panelu „Najpiękniejsze małe mieszkania i kawalerki, gdzie w ramach prelekcji miałam przyjemność zaprezentować moją realizację projektu wnętrz z 2018 roku z inwestycji Chojny Park. Koniecznie zobacz zdjęcia z  tego wyjątkowego wnętrza w stylu loftowo-nowoczesnym.  

Architekt wnętrz Klaudia Tworo udzielająca prelekcji

Architekt Wnętrz Klaudia Tworo udzielająca prelekcji  na 4 Design Days w Katowicach- foto Tomasz Harmala

W trakcie prelekcji opowiedziałam o grze kontrastów w kolorach, fakturach i trikach optycznych, jakie zastosowałam w projekcie, by zbalansować ciężar loftowych motywów w małej przestrzeni.

 

Architekt Wnętrz Klaudia Tworo udzielająca prelekcji  na 4 Design Days w Katowicach- foto Tomasz Harmala

Było mi niezwykle miło opowiedzieć o tym projekcie, a po prezentacji odpowiedzieć na pytania widowni.

 

Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz

Może spodoba Ci się także wpis …

Trendy wnętrzarskie 2023 – Inspiracje od Architekta Wnętrz

Trendy wnętrzarskie 2023 – Inspiracje od Architekta Wnętrz

Trendy wnętrzarskie 2023 - Inspiracje od Architekta Wnętrz Pierwsza połowa roku już za nami i uważam to za idealny moment aby podsumować najgorętsze trendy wnętrzarskie zaobserwowane w 2023. Jeśli jesteś ciekawy/a, co jest modne we wnętrzach w tym roku i jakie motywy...

Najczęściej popełniane błędy w projektowaniu kuchni.

Najczęściej popełniane błędy w projektowaniu kuchni.

Projektowanie kuchni bez doświadczenia w aranżacji wnętrz może okazać się trudnym wyzwaniem, w którym łatwo popełnić błędy projektowe. Kuchnia to prawdziwe pole minowe, jeśli chodzi o ilość błędów, które można popełnić przy jej planowaniu. Aranżacja kuchni to trudny...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klaudia Tworo

Od 15 lat zgłębiam tematy związane z wnętrzami a od 9 lat prowadzę własne biuro projektowe. Na łamach bloga poruszam tematy, które najczęściej nurtują moich klientów. Zapraszam Cię do lektury, ale także do śledzenia moich social mediów, na których na bieżąco dzielę się aktualnymi projektami i ciekawostkami z życia pracowni. 

Chcesz być informowany o nowych wpisach?

Zapisz się do newslettera i nie przegap ciekawych informacji i cennej wnętrzarskiej wiedzy ? Odbierz też prezent w postaci E-booka „Od czego zacząć urządzanie mieszkania?”.