ETAP 1

Projekt Funkcjonalny

Poproś o bezpłatną wycenę projektu tutaj

- Poznanie oczekiwań i potrzeb klienta 

Rozpoczęcie prac projektowych poprzedzone jest spotkaniem z inwestorem. Badamy potrzeby inwestora, ustalamy styl, kolorystkę, klimat, budżet i terminarz prac, a także poznajemy Państwa gust i upodobania estetyczne. Przy okazji pierwszego spotkania przeprowadzamy z Państwem ankietę projektową, która pozwoli na wnikliwą analizę zarówno kwestii funkcjonalnych, jak i estetycznych.

- Project Manager

Każdy z naszych klientów zostanie przypisany do indywidualnego internetowego panelu z projektem, do którego otrzyma indywidualne hasło. W Panelu można monitorować postęp prac projektowych, jak i wymieniać się informacjami i inspiracjami do projektu. Platforma ta została stworzona z myślą o zebraniu wszystkich informacji wymienianych między inwestorami a projektantami, w jednym miejscu co ułatwia i przyspiesza komunikację.

- Inwentaryzacja Inwestycji 

Po zapoznaniu się z potrzebami i wymaganiami klienta przechodzimy do szczegółowego wymiarowania inwestycji. W tej fazie pobieramy wszystkie wymiary ze stanu istniejącego w tym ogólne wysokości, szerokości, jak i punkty hydrauliczne, elektryczne i wentylacyjne. Przystępujemy również do dokumentacji fotograficznej. Jeśli budynek nie jest jeszcze postawiony, projekt wykonujemy z rzutów architektonicznych/deweloperskich. Do inwentaryzacji wracamy po postawieniu ścian wewnętrznych w inwestycj

- Układ Funkcjonalny 

Kolejną fazą projektu jest przedstawienie Państwu różnych możliwości co do zagospodarowania przestrzeni, usytuowania ścian i sprzętów i mebli. Przedstawiamy 3 rzuty 2D, optymalnie dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań, spośród których wybieramy jeden najbardziej odpowiedni lub pracujemy nad kolejnym do pełnej Państwa akceptacji.

-Spotkania w ramach projektu

Odbywają się na życzenie inwestora w naszej pracowni projektowej (do dwóch spotkań).

ETAP 2

Projekt Koncepcyjny

Poproś o bezpłatną wycenę projektu tutaj

- Zawiera on wszystkie komponenty projektu funkcjonalnego 

- Wizualizacja 3D z aranżacją

Akceptacja układu funkcjonalnego pozwala na rozpoczęcie prac nad wizualizacją 3D. Na podstawie wszystkich zebranych informacji, przemyśleń i ustaleń projektujemy i aranżujemy wnętrza. Efekt końcowy przekazywany jest klientowi do oceny i w razie potrzeby dopracowywany i dwukrotnie korygowany na podstawie wspólnych rozmów i przemyśleń klienta.

- Podstawowy kosztorys z namiarami na sklepy

W miarę postępu całości prac projektowych, uzupełniane są arkusze z namiarami na sklepy, w których można zaopatrzyć się we wszystkie elementy projektu. Na tym etapie, w kosztorsyie nie ma podanych ilości materiałów oraz wycen wykonawców.

-Spotkania w ramach projektu

Odbywają się na życzenie inwestora w naszej pracowni projektowej (do trzech spotkań).

ETAP 3

Projekt Kompleksowy

Poproś o bezpłatną wycenę projektu tutaj

- Zawiera wszystkie komponenty projektu koncepcyjnego 

- Panorama 3D 360 stopni jako finalna prezentacja zaakceptowanego projektu

- Dokumentacja wykonawcza w formie elektronicznej i jeden komplet w druku

 Po akceptacji wizualizacji 3D rozrysowujemy cały projekt w postaci dokumentacji technicznej dla wszystkich wykonawców. W tym np.:
• rozrys ścian
• rozrys sufitów
• rozrys podłóg
• rozrys okładzin ściennych
• rozrys zabudowy GK
• rozrys zabudowy kominka
• rozrys elementów kamiennych
• rozrys punktów hydraulicznych
• rozrys punktów elektrycznych
• rosrysy montażowe łazienek z kładami ścian
• rozrys stolarki meblowej jak zabudowy kuchennej, zabudowy szaf, mebli projektowanych

- Rozszerzenie Kosztorysu z namiarami na sklepy

W arkuszach kosztorysu podawane są także ilości materiałów wykończeniowych typu płytki, deski podłogowe, tapety itp. oraz wyceny od wykonawców np. stolarni, szklarni, kamieniarza itp.

-Spotkania w ramach projektu

Odbywają się na życzenie inwestora w naszej pracowni projektowej (maksymalnie jedno spotkanie).

- Jedno spotkanie wprowadzające dla wykonawców na budowie

- Gratisowa stylizacja wnętrz z doborem dodatków

Możliwość skorzystania z nieodpłatnej stylizacji wnętrz w ramach sesji zdjęciowej z realizacji.

POZOSTAŁE USŁUGI

Poproś o bezpłatną wycenę usługi tutaj

- Spotkania w ramach projektu

Nieodpłatnie odbywają się w naszej pracowni po wcześniejszym ustaleniu terminu, lub w miejscu wskazanym przez inwestorów po uprzedniej akceptacji kosztów dojazdu

- Nadzór wyrywkowy

Inwestorom sugerujemy skorzystanie z usługi nadzoru w postaci kilku wejść na budowę. Zazwyczaj proponujemy minimum 4 wejścia projektanta na budowę w celu zapewnienia podstawowego najistotniejszego nadzoru, pomiar zgodności elektryki i hydrauliki i zabudów G-K.

- Porady projektowe

Odbywają się w naszej pracowni lub w systemie online, po wcześniejszym ustaleniu terminu i zakresu porad.

- Projekt zmian lokatorskich

Przygotowywany jest na bazie wymiarów dostarczonych przez inwestora, w ramach projektu rozplanowujemy układ funkcjonalny i opracowujemy rysunki techniczne ze zmianami w układzie ścian, punktów elektrycznych i hydraulicznych. 

- Projekty wnętrz Online

wykonujemy również, projekty zdalne, lub półzdalne. Proces projektowy przebiega tak samo jak w przypadku projektu standardowego, za wyjątkiem spotkań stacjonarnych, które odbywać się będą w systemie online.

- Nieodpłatnie w ramach współpracy

Możemy polecić sprawdzonych wykonawców w tym także ekipy remontowe i pracownie stolarskie.