Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz to prężnie rozwijająca się pracownia, która powstała w 2013 roku. Pracownie tworzą doświadczeni architekci wnętrz i projektanci wnętrz, którzy regularnie śledzą rozwój design'u na świecie i w Polsce a jednocześnie nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i targach wnętrzarskich.

Pracownia kładzie bardzo duży nacisk na funkcjonalność projektu i ponadczasowe rozwiązania. To właśnie przemyślana funkcja wnętrza stanowi bazę wyjścia do dalszego kreowania przestrzeni. Staramy się proponować rozwiązania, które mogą posłużyć przez lata a jednocześnie staną się nietuzinkowe i ciekawe.

Ważna jest dla nas satysfakcja klienta, dlatego proponujemy rozwiązania, zgodne z potrzebami i wymaganiami inwestorów. Uważnie słuchamy uwag i pomysłów, rozważając każde wnętrze w sposób indywidualny. Na podstawie wspólnych rozmów i ustaleń jesteśmy w stanie stworzyć projekt wnętrz, który wpiszę się w osobiste potrzeby Inwestorów.

Nasza pracownia oferuje:

  • projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych
  • projekty zmian lokatorskich w inwestycjach deweloperskich
  • projekty mebli i zabudów meblowych
  • projekty dodatków i elementów wzorniczych
  • nadzory autorskie nad realizacją

Klaudia Tworo

13537750 624932387668489 8639374732489461818 n 1Jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, gdzie zgłębiała techniczne i artystyczne zagadnienia projektowe.
Sztuka już od najmłodszych lat była dla niej zabawą i choć forma sztuki jaką dziś wykonuje jest trochę inna to entuzjazm tworzenia pozostał w niej ten sam.

Projektowanie wnętrz i dziedziny pokrewne stały się jej pasją, z którą ma szczęście obcować każdego dnia. Każdy nowy projekt traktuje jako indywidualne wyzwanie, starając się aby idealnie wpasowywał się w potrzeby klienta.

Uważa, że wnętrza to nie tylko cztery ściany, w których mieszkamy ale także, miejsce w którym domownik powinien czuć się bezpiecznie, komfortowo, swobodnie i świeżo. Na pierwszym miejscu stawia więc funkcjonalność, zależy jej bowiem aby mieszkanie stało się maksymalnie wygodne w użytkowaniu. Jednocześnie dąży do osiągnięcia spójności projektowej i indywidualności każdego projektu, co stara się wyrazić poprzez zróżnicowane lecz nawiązujące do siebie materiały, formy, tekstury, kolory, światła i kształty.

Miłośniczka naturalnego designu. W swych projektach dąży również do ponadczasowych rozwiązań, które przeciwstawią się szybko zmieniającym się trendom.