Konsultacja Projektowa

Konsultacje z architektem wnętrz to idealne rozwiązanie dla osób, którym nie jest potrzebny pełen projekt. Dedykowane są dla osób, które oczekują jedynie pomocy w dobraniu kilku elementów, konsultacji swoich pomysłów lub porady projektowej. W ramach tej usługi możemy pomóc Ci przeanalizować obecny układ funkcjonalny, lub udzielić Ci porady dotyczącej Twojego pomysłu na układ, lub aranżację wnętrza.  Możemy też, pomóc Ci dobrać wyposażenie w ramach takiej konsultacji lub podpowiedzieć jakie dodatki fajnie pasowałyby do danego pomieszczenia.

Czytaj dalej by dowiedzieć się, jak przebiegają konsultacje z projektantem wnętrz.

konsultacja z architektem wnętrz

foto www.pexels.com

Jak przeprowadzana jest konsultacja wnętrzarska?

Konsultacje przeprowadzamy w dwóch trybach. Stacjonarnie w naszej pracowni lub online poprzez Skype. W przypadku konsultacji wnętrz online udostępniamy ekran, na którym wyświetlamy i omawiamy, przesłane przez Ciebie inspiracje, rzut z układem, lub inne materiały. 

Na konsultacje, należy umówić się poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. Poniżej, szczegóły techniczne:

  • Konsultacja umawiana jest mailowo lub telefonicznie, a rezerwacja konsultacji odbywa się po przedpłacie na konto bankowe, wskazane drogą mailową.
  • Po umówieniu konsultacji prosimy inwestora o przesłanie nam drogą mailową materiałów, jakie chciałby omówić w trakcie konsultacji. Mogą to być rzuty architektoniczne/deweloperskie, zdjęcia obecnych wnętrz, wybrane przez siebie meble, inspiracje, pytania, które chciałby omówić. 
  • Konsultacja trwa 60 minut, ale nie oznacza to, że sama usługa zajmuje tyle czasu. Przed samym spotkaniem, przygotowujemy się do niego, analizujemy materiały otrzymane przez inwestora i opracowujemy odpowiedzi do omawianych tematów. Przygotowanie się do konsultacji zajmuje od 1do 2 h. Łącznie więc poświęcamy na usługę ok. 3 h. 
  • W przypadku jeśli, konsultacja będzie prowadzona w trybie online, prosimy o sprawdzenie przed spotkaniem kamery, mikrofonu i łącza internetowego. A także przetestowania platformy skype, jeśli do tej pory nie było okazji z niej korzystać.
  • Po konsultacji, przesyłamy PDF z zapisem z naszej rozmowy, wraz z wszystkimi przekazanymi w trakcie uwagami, namiarami na sugerowane produkty czy szkicami do układów. 

projekt sypialni z toaletka 20200620 1181348366

foto Kamila Markiewicz-Lubańska , projekt Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz 

Jaka jest cena konsultacji wnętrzarskiej?

Koszt konsultacji i przygotowania się do niej to do końca 2021 roku 600 zł + 23% VAT. Jeśli chcesz, aby konsultacja trwała godzinę dłużej, to należy doliczyć do kosztu konsultacji 200 zł + VAT. 

Zapraszamy do rezerwacji konsultacji, poprzez formularz na naszej stronie, który znajdziesz TUTAJ

Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz