Konsultacja Projektowa

Konsultacje z architektem wnętrz to idealne rozwiązanie dla osób, którym nie jest potrzebny pełen projekt. Dedykowane są dla osób, które oczekują jedynie pomocy w dobraniu kilku elementów, konsultacji swoich pomysłów lub porady projektowej. W ramach tej usługi możemy pomóc Ci przeanalizować obecny układ funkcjonalny, lub udzielić Ci porady dotyczącej Twojego pomysłu na układ, lub aranżację wnętrza.  Możemy też, pomóc Ci dobrać wyposażenie w ramach takiej konsultacji lub podpowiedzieć jakie dodatki fajnie pasowałyby do danego pomieszczenia.

Czytaj dalej by dowiedzieć się, jak przebiegają konsultacje z projektantem wnętrz.

konsultacja z architektem wnętrz

foto www.pexels.com

Jak przeprowadzana jest konsultacja wnętrzarska?

Konsultacje przeprowadzamy w dwóch trybach. Stacjonarnie w naszej pracowni lub online poprzez Skype. W przypadku konsultacji wnętrz online udostępniamy ekran, na którym wyświetlamy i omawiamy, przesłane przez Ciebie inspiracje, rzut z układem, lub inne materiały. 

Na konsultacje, należy umówić się poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. Poniżej, szczegóły techniczne:

  • Konsultacja umawiana jest mailowo lub telefonicznie, a rezerwacja konsultacji odbywa się po przedpłacie na konto bankowe, wskazane drogą mailową.
  • Po umówieniu konsultacji prosimy inwestora o przesłanie nam drogą mailową materiałów, jakie chciałby omówić w trakcie konsultacji. Mogą to być rzuty architektoniczne/deweloperskie, zdjęcia obecnych wnętrz, wybrane przez siebie meble, inspiracje, pytania, które chciałby omówić. 
  • Konsultacja trwa 60 minut, ale nie oznacza to, że sama usługa zajmuje tyle czasu. Przed samym spotkaniem, przygotowujemy się do niego, analizujemy materiały otrzymane przez inwestora i opracowujemy odpowiedzi do omawianych tematów. Przygotowanie się do konsultacji zajmuje od 1do 2 h. Łącznie więc poświęcamy na usługę ok. 3 h. 
  • W przypadku jeśli, konsultacja będzie prowadzona w trybie online, prosimy o sprawdzenie przed spotkaniem kamery, mikrofonu i łącza internetowego. A także przetestowania platformy skype, jeśli do tej pory nie było okazji z niej korzystać.
  • Po konsultacji, przesyłamy PDF z zapisem z naszej rozmowy, wraz z wszystkimi przekazanymi w trakcie uwagami, namiarami na sugerowane produkty czy szkicami do układów. 

projekt sypialni z toaletka 20200620 1181348366

foto Kamila Markiewicz-Lubańska , projekt Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz 

Jaka jest cena konsultacji wnętrzarskiej?

Koszt konsultacji i przygotowania się do niej to do końca sierpnnia to 750 zł. Jeśli chcesz, aby konsultacja trwała godzinę dłużej, to należy doliczyć do kosztu konsultacji 250 zł.

Zapraszamy do rezerwacji konsultacji, poprzez formularz na naszej stronie, który znajdziesz TUTAJ

Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz