Praca dla Sekretarki/Asystentki

Szukamy do swojego zespołu Sekretarki/Asystentki
Praca w ścisłym centrum miasta Łodzi w naszym biurze na ulicy Kościuszki.

office 624749 640

WYMAGANIA:
- punktualność i umiejętność pracy pod presją czasu
- praca stacjonarna w biurze w Łodzi w pełnym lub połowicznym wymiarze godzin
- prawo jazdy kategorii B
- pasja i chęć rozwoju
- dokładność
- umiejętność organizacji pracy własnej i wyznaczania w niej zadań najważniejszych
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- umiejętność redagowania pism
- gotowość do nauki i rozwoju

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:
- przyjmowanie i wysyłka korespondencji również mailowej
- sporządzanie wycen dla potencjalnych klientów
- przygotowywanie umów dla pracowników i inwestorów
- przygotowywanie dokumentacji i wydruków do wysyłki dla księgowości
- kserowanie, archiwizowanie dokumentów
- uzupełnianie projektów w harmonogramie projektowym
- zamawianie zakupów biurowych i spożywczych
- sporadycznie inwentaryzacje na budowach
- odbieranie telefonów
- obsługa social media
- aktualizowanie profili na platformach wnętrzarskich
- przygotowywanie tekstów i prace edytorskie i redakcyjne (obsługa bloga)
- aktualizacja kontentu na stronie
- przypominanie i informowanie o ważnych uroczystościach, terminach czy spotkaniach

ATUTEM BĘDZIE (nie jest konieczne):
- doświadczenie w prowadzeniu bloga lub fanpage'u w social media
- doświadczenie na stanowisku biurowym
- status studenta
- znajomość obecnych trendów wnętrzarskich zainteresowanie designem i branżą wnętrzarską

OFERTA:
- 4h dziennie (w przyszłości z możliwością przejścia na pełen wymiar czasowy)
- umowa zlecenie
- uczestnictwo w szkoleniach branżowych i prezentacjach produktowych
- elastyczność godzinowa
- do Twojej dyspozycji: biurko, wygodny fotel, szafka pełna kawy, herbaty i innych dobroci :)
- pozycja dostępna od połowy listopada

Uprzejmie informuję, że odezwiemy się jedynie do wybranych osób.

Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz